Menu
Obec Dolany
Dolany nad Vltavou

Základní škola Dolany nad Vltavou – RODIČE VÍTÁNI !

Rodiče vítáni!

Naší škole se podařilo získat certifikovanou značku RODIČE VÍTÁNÍ - jde o prestižní označení školy, která vede duální komunikaci mezi rodinou a školou, kdy výsledkem je spokojený žák.

Naší škole se podařilo získat certifikovanou značku RODIČE VÍTÁNI - jde o prestižní označení školy, která vede duální komunikaci mezi rodinou a školou, kdy výsledkem je spokojený žák. Musela být splněna celá řada podmínek - např.rodiče mohou navštívit dítě během vyučování, mají kontakty na všechny vyučující, akce školy jsou v odpoledních hodinách, stejně tak i rodičovské schůzky, nabízíme rodičům konzultační hodiny a další. Veškeré informace jsou k dohledání za školní informační tabuli a našich webových stránkách. Druhým projektem do kterého se škola zapojila je projekt HRDÁ ŠKOLA, ve kterém jde o sounáležitost celé komunity, hrdosti a inovaci ve vzdělávacím procesu. Díky tomuto projektu si děti zpestří vyučování řadou projektových dnů, nejbližší je v měsíci únoru - Den rodičů a prarodičů, Den společného umění nebo Týden duševního zdraví. O všech akcích Vás budeme včas informovat na našich webových stránkách a v prostorách školy. 

PhDr. Jolana Ročňová 

ZŠ Dolany nad Vltavou

Školní asistentka

tel. 728 182 820

Rodiče vítáni!

Datum vložení: 14. 2. 2024 17:07
Datum poslední aktualizace: 16. 2. 2024 9:42
Autor: Správce Webu

Plánované odstávky elektřiny

ČEZ Distribuce – Plánované odstávky

Mobilní aplikace

Sledujte informace z našeho webu v mobilní aplikaci – V OBRAZE.

Aktuální stavy toků

21.7.2024 23:20

Aktuální výška:

208 cm

21.7.2024 23:00

Aktuální výška:

448 cm

21.7.2024 23:20

Aktuální výška:

226 cm

Aktuální stavy hladiny v okolí
LG Dolánky normální
Husinec - Čidlo5 Dolní Řež normální
LG Husinec-Řež normální

Nenaletet.cz

Nebát se a nenaletět

Projekt Nenaletet.cz přináší objektivní, ověřené a fakty podložené informace o aktuálních tématech. Pomáhá s orientací v tématech, která zajímají média, veřejnost, ale jsou také terčem dezinformačních kampaní a různých internetových podvodníků. 

Informační platformu provozuje Ministerstvo vnitra.

Mohlo by Vás zajímat

Naši partneři