Obec Dolany
Dolany nad Vltavou

Žádost o předložení informací o provozu spalovacích stacionárních zdrojů znečišťování ovzduší (ZZO)

V rámci mapování a evidence zdrojů znečišťování ovzduší přdložte požadované informace do 30 dnů od obdržení žádosti.

Vážení občané, do schránky vám byla k dnešnímu dni doručena Žádost o předložení informací o provozu spalovacích stacionárních zdrojů znečišťování ovzduší (ZZO) – žadatel Městský úřad Kralupy nad Vltavou, odbor životního prostředí. (viz přílohy)

Požadované informace a případné přílohy doručte do 30 dní od obdržení žádosti na MěÚ – Kralupy nad Vltavou jednou z uvedených možností:

• osobně, písemně, datovkou na podatelnu MěÚ Kralupy  (blíže viz žádost)
  • emailem na adresu stacionarni.zdroje@mestokralupy.cz
  • nebo na obecní úřad Dolany nad Vltavou, Vltavská 95

Formulář lze nalézt ZDE

Předložení informací dle § 17 odst. 1 písm. h) zákona č. 201/2012, o ochraně ovzduší je povinné.

Pokud provozujete jiný zdroj tepla (tepelné čerpadlo, elektrokotel, fotovoltaickou soustavu apod.) napište tuto informaci na formulář, aby byl zdroj zanesen do evidence zdrojů vytápění, které nejsou zdrojem znečišťování ovzduší a již jste nebyli dále osloveni k předložení informací.

V části Nehošť a Debrno budou žádosti doručeny do schránek v průběhu průběhu tohoto týdne tj. do 9. 6. 2023.

Michaela Augustová

Žádost MU Kralupy

Zadost MU Kralupy odbor ZP_ZZO.pdf
Typ souboru: PDF dokument, Velikost: 479,93 kB

INFORMACE O PROVOZU SPALOVACÍHO STACIONÁRNÍHO ZDROJE ZNEČIŠŤOVÁNÍ OVZDUŠÍ - formulář

INFORMACE O PROVOZU STACIONÁRNÍHO ZDROJE - formulář.pdf
Typ souboru: PDF dokument, Velikost: 5,15 MB
Datum vložení: 6. 6. 2023 11:46
Datum poslední aktualizace: 6. 6. 2023 11:54

Plánované odstávky elektřiny

Sledujte informace z našeho webu v mobilní aplikaci – V OBRAZE.

Aktuální stavy toků

16.4.2024 05:50

213 cm

16.4.2024 05:59

453 cm

16.4.2024 05:50

224 cm

Aktuální stavy hladiny v okolí
LG Dolánky normální
Husinec - Čidlo5 Dolní Řež normální
LG Husinec-Řež normální

Nenaletet.cz

Nebát se a nenaletět

Projekt Nenaletet.cz přináší objektivní, ověřené a fakty podložené informace o aktuálních tématech. Pomáhá s orientací v tématech, která zajímají média, veřejnost, ale jsou také terčem dezinformačních kampaní a různých internetových podvodníků.

Informační platformu provozuje Ministerstvo vnitra.