Obec Dolany
Dolany nad Vltavou

Informace k čipování popelnic

V průběhu tohoto týdne byly očipovány popelnice objednané na OÚ. Tyto popelnice si můžete vyzvedávat v úředních hodinách nebo po dohodě v jiný čas. V průběhu dalšího týdne, popř. v prvním týdnu v lednu 2024, bude probíhat čipování popelnic v dalších lokalitách - termín bude zveřejněn!

Informace k čipování popelnic

V průběhu tohoto týdne byly očipovány popelnice objednané na OÚ. Tyto popelnice si můžete vyzvedávat v úředních hodinách nebo po dohodě v jiný čas.

V tomto týdnu byly očipovány popelnice v ulicích Kout, Ke Škole, Na Horkách, Na Skále, Višňovka, Na Ladech, Sadová, Kloučkova, část ulice Ke Školce, část Ke Kocandě, Nehošť, Debrno. Děkujeme občanům, kteří popelnici k očipováni označili. Někde se bohužel nepodařilo popelnice dohledat, popřípadě nebyly přistavené. To, že byla vaše popelnice očipovaná poznáte podle nalepeného QR kódu a červeného čipu umístěného zespodu horního okraje popelnice zepředu.

V průběhu dalšího týdne, popř. v prvním týdnu v lednu 2024, bude probíhat čipování popelnic v dalších lokalitách tj. ulice Vltavská, část Ke Školce, Pod Tratí, K Nádraží, část Ke Kocandě, Zahradní, Pod Hájem, Vinička a u chybějících popelnic v lokalitách, kde již hromadné čipování probíhalo. V tuto chvíli můžete vaše popelnice uklidit a vyndat je označené před dalším termínem.

Termín dalšího čipování bude zveřejněn na webu, facebooku obce, vyhlášen rozhlasem. Ohledně termínu čekáme na vyjádření pracovníků svozové firmy, kteří se na čipování účastní.

DĚKUJEME ZA SPOLUPRÁCI

Datum vložení: 16. 12. 2023 8:23
Datum poslední aktualizace: 16. 12. 2023 8:27

Plánované odstávky elektřiny

ČEZ Distribuce – Plánované odstávky

Sledujte informace z našeho webu v mobilní aplikaci – V OBRAZE.

Aktuální stavy toků

26.2.2024 04:30

221 cm

26.2.2024 02:59

475 cm

26.2.2024 04:30

245 cm

Aktuální stavy hladiny v okolí
LG Dolánky normální
Husinec - Čidlo5 Dolní Řež normální
LG Husinec-Řež normální

Nenaletet.cz

Nebát se a nenaletět

Projekt Nenaletet.cz přináší objektivní, ověřené a fakty podložené informace o aktuálních tématech. Pomáhá s orientací v tématech, která zajímají média, veřejnost, ale jsou také terčem dezinformačních kampaní a různých internetových podvodníků.

Informační platformu provozuje Ministerstvo vnitra.

Mohlo by Vás zajímat